top of page

Potrzebujesz wsparcia?

MOŻEMY CI POMÓC – NAPISZ DO NAS

Za dział wsparcia duchowego odpowiada Tomasz Soból

Nie wskazujemy innej drogi prócz Tej jedynej, którą jest Jezus – umiłowane Słowo Ojca. Nie głosimy innych prawd oprócz objawionej – Tej jesteśmy pewni. To jedno też wiemy na pewno: „wybranie nie zależy od tego, kto go chce lub o nie się ubiega, ale od Boga, który okazuje miłosierdzie” (Rz 9, 16). On jest Panem życia, a my – Jego niegodni słudzy – przyprowadzamy Mu zabłąkane i zranione dusze. Służymy ludziom dobrej woli… ludziom, którzy zgubili kierunek i tym, których dotkliwie oszukano. Pomagamy poszukującym, wspieramy utrudzonych, radzimy pragnącym… Nie lękaj się bracie i siostro – zapukaj, a na pewno otworzymy przed tobą nasze serca.

 

Jeśli jest ci trudno albo czegoś nie rozumiesz – nie trać wiary. Może jesteś kapłanem w potrzebie, a może prześladowanym synem lub córką. Napisz do nas i pozostań anonimowy. Nie ryzykujesz niczym, zaś zyskać możesz wiele. Być może nie wiesz skąd tyle utrapień, skąd tak wiele niepowodzeń i dlaczego tak boli… Może zastanawiasz się dlaczego spadło to akurat na ciebie?

Tajemnica naszej pomocy tkwi w mocy Słowa, które zna ciebie:

„Żywe bowiem jest słowo Boże, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca. Nie ma stworzenia, które by było przed Nim niewidzialne, przeciwnie, wszystko odkryte i odsłonięte jest przed oczami Tego, któremu musimy zdać rachunek” (Hbr 4, 12-13).

 

Jesteśmy tu po to, aby ci służyć.

NAPISZ DO NAS:
Please reload

Dziękujemy! Wiadomość dotarła.

bottom of page