top of page

Polecamy

Wizja Ojca

Człowiek, który ujrzał Mękę Pańską

Poruszające świadectwo Artura Pawłowskiego z Kanady.

Proroctwo

Film, który po ludzku nie miał szans, by powstać...

Jest to na pewno ważny film dla Polaków, z wielu względów, z których najważniejszy jest chyba ten, by dowiedzieli się oni jak bardzo Bóg nas ukochał i jak wiele nadziei w nas pokłada. Aby Polacy sobie przypomnieli czym jest tak naprawdę bycie posłusznym Woli Bożej, od czego uzależnia Pan Jezus, w proroctwie Faustyny, wypełnienie obietnicy. Bardzo cenne jest także ukazane spojrzenie spoza granic Polski, które uświadamia jak bardzo potrzebny jest depozyt wiary katolickiej, przechowywanej w sercach Polaków. Rozmówcy często odwołują się do realiów obecnych czasów, wskazując na wyzwania stojące nie tylko przed naszymi rodakami, ale katolikami w ogóle. Jest to z pewnością film, na który będzie czekało wielu naszych rodaków i jest to z pewnością film, który roznieci wiarę w sercach ludzi. Może obudzić „letnich...

Roland Bernard ujawnia sekrety światowej finansjery

Roland Bernard, Holandia (25 czerwca 2017)

Wszystkie te nagie kobiety i inne rzeczy to było dobre życie. Ale pewnego razu zaproszono mnie – i to z tego powodu zdecydowałem się o tym wszystkim powiedzieć – zaproszono mnie, bym uczestniczył w składaniu ofiar. Miało to miejsce za granicą. To był właśnie mój punkt zwrotny. Dzieci. - Kazano ci to zrobić? - Tak.

[...]

Używamy pewnych konstrukcji finansowych, prawa międzynarodowego, by w taki sposób przesuwać pieniądze, by wszystko wyglądało poprawnie, tak by żadna z instytucji nadzorujących te operacje – i to ma miejsce na całym świecie – by nikt się nie obudził i nie zobaczył, co tak naprawdę się dzieje…

ks. Dominik Chmielewski (28 kwietnia 2017)

Nie bój się, tylko ufaj! W czasie egzorcyzmu w Rzymie diabeł został zmuszony do wypowiedzenia takich słów: "Muszę... muszę głosić Jej chwałę... Jestem zmuszony. Chwałę Maryi. Nigdy nie mógłbym wymienić Jej imienia i tego, co teraz mówię, gdybym nie był zmuszony. Ty" - pokazując na egzorcystę - "powiedz, powiedz to wszystkim. Napisz, napisz do papieża. Mów, mów o Niej - Najpotężniejszej, która zawsze nas pokonuje. Która zawsze interweniuje na waszą korzyść. Zawsze niweczy plany Szatana, mające na celu osaczenie was i zniszczenie. Macie Ją - Maryję - która biegnie wszędzie, nieustannie, by przybywać do was i pomagać wam. Jedno 'Zdrowaś Maryjo' wypowiedziane z wiarą jest bardziej skuteczne od wszystkich naszych złych wysiłków, których dzisiaj - tak jak nigdy - dokonujemy, by wnieść wszędzie śmierć i zgubę, w szczególności posługując się okultystami i politykami. Powiedz i zapisz to wszędzie, że przeciwko Niej, którą wy nazywacie NIE-PO-KA-LA-NĄ" - demon uczynił ogromny wysiłek, żeby wysyczeć ten tytuł - "mój pan i całe piekło nie możemy nic... Nawet wobec tej tutaj opętanej nie mogę nic i teraz muszę sobie odejść. Ale dlaczego? Ponieważ ona i jej matka wzywały Maryję... i kochają Maryję".

ks. Krzysztof Czapla - Dyrektor Sekretariatu Fatimskiego (27 stycznia 2017)

Jakie przesłanie niesie ze sobą orędzie fatimskie dla każdego z nas w naszej obecnej codzienności? - mówi ks. Krzysztof Czapla, dyrektor Sekretariatu Fatimskiego w Zakopanem na Krzeptówkach.

ks. Dominik Chmielewski (11 grudnia 2016)

Czy żyjemy w czasach ostatecznych? Czy możemy mieć osobisty wpływ na losy świata, na zbawienie lub potępienie konkretnych ludzi? - TAK! - O wielkiej odpowiedzialności, a zarazem niezwykłym potencjale, drzemiącym w każdym z nas opowiada - w odniesieniu do Objawień Maryjnych w Fatimie - ks. Dominik Chmielewski, który zanim został kapłanem, był mistrzem sztuk walki.

Please reload

bottom of page